Просмотров: 776

В березні 2013 року в столиці відбувся XVII міський фестиваль мистецтв «Обдаровання-2013», в якому брали участь вихованці ПДНЗ «Планета дитинства»

 

 Вітаємо наших вихованців з перемогою в номінації «Вокал»!

У фінальному турі на сцені столичного Палацу дітей та юнацтва змагалися півтисячі найталановитіших юних киян з 20 провідних навчальних закладів Києва. В основі вокальних номерів, хореографічних постановок та художніх робіт – тема доброти. Оцінювати виступи покликали справжніх зірок і добрих людей: Олександра Пономарьова, Тетяну Цимбал, Жанну Боднарук, Валентину Федорчук, Анатолія Карпенка.

 

Голова журі, народний артист України Олександр Пономарьов побажав усім юним співакам, танцюристам та художникам нових творчих успіхів в удосконаленні виконавської майстерності, яка приносить естетичну насолоду, тепло і радість глядачам. З рук народного артиста конкурсанти отримали дипломи, а переможці у номінаціях „Вокал”, „Хореографія” і „Образотворче мистецтво” у трьох вікових групах (дошкільнята, молодші та середні школярі) – скрипкові ключі, кубки та іграшки.